404

Вибачте, такої сторінки не знайдено

Чи відомий Вам найефективніший спосіб переконатися у якості і надійності інструменту? Так, перевірити його у роботі. Час нашої роботи з інструментом BAIER вимірюється вже не роками, а десятиліттями, за який жоден штроборіз, жоден алмазний дриль, жодна пила не підвели нас у найвідповідальніші моменти, коли за стислі терміни, в найважчих умовах - під дощем, в умовах, коли оператор по коліна в воді, при роботі з найтвердішими матеріалами інструмент не здався і не підвів. Чому варто купити саме штроборіз BAIER, чи алмазний дриль, чи установку алмазного свердління BAIER? Та просто тому, що в цього електроінструменту навіть характер німецький. Він працює доти, доки все не буде зроблено. 

Зверніть увагу не лише на його витривалість і міцність конструкції, а і на те, що електроінструмент BAIER будь яку роботу виконує нависоті - з високою точністю і якістю. Ну і звичайно, він не обійдеться без Ваших рук -  спеціаліста і майстра своєї справи.

Ви ще сумніваєтесь у виборі інструменту?  Здійсніть "рейд на виробництво", щоб переконатись, що обираєте саме професійний інструмент, який може служити майстру вірою і правдою роками.

Якщо у вас виникли будь-які питання ми відкриті до спілкування.

Дзвоніть 38 (0342) 50 90 48, або заходьте:

м. Івано-Франківськ, вул. Набережна В. Стефаника 11.

Також можете замовити телефонний дзвінок від нас - справа вгорі сторінки.

drill 

Дрилі та установки алмазного свердління

Машини для свердління BAIER відповідають найвищим стандартам професійного інструменту для сухого свердління та свердління з подачею води в найміцніших матеріалах, свердління без вібрації та незалежне від зовнішніх джерел (води)

Дрилі

Мобільні пристрої для алмазного свердління

Універсальні дрилі алмазного свердління

Універсальні дрилі алмазного свердління з функцією м'якого удару

Дрилі алмазного свердління для інсталяції підрозеточників

Машини алмазного свердління зі штативом

shtroboriz 

Штроборізи 

 Багаторічний досвід і власне ноу-хау лежать в основі штроборізних машин фірми BAIER.
Вони універсальні і дозволяють вирішувати весь діапазон поставлених завдань. Вони пиляють під нахилом, ріжуть по прямій і вигнутій лінії, підкуповують оптимальним пропилом і при цьому відсмоктують пил. У рекордний час можливе виготовлення штроб як всередині так і зовні будинків.

Штроборізи фрезерного типу

Дискові штроборізи

vidbijnuk 

Відбійні молотки 

Оснащений спеціальною системою ударного механізму, відбійний молоток BAIER створений для проведення інсталяційних відбійних робіт.
Робота його уданої системи починається при найменших оборотах електромотора (акуратне довбання). Велика сила удару, при компактних розмірах та невеликій вазі відбійного молотка дозволяє використовувати його для тривалих робіт в екстремальних умовах.

Відбійний молоток

mixer

Міксери 

 Процес розмішування різних будівельних матеріалів, таких як фарби, гіпсові і шпаклювальні розчини, будівельні клеї і т.п. пред'являє до використовуваного для цих цілей інструменту особливі вимоги. Потужний мотор і надійний редуктор, низькі обороти і високий обертаючий момент - ось найважливіші характеристики хорошого міксера.
Міксери BAIER - це не просто дрилі з функцією розмішування, це спеціально сконструйовані для цих цілей машини.

Швидкісні міксери

pila 

Електропили

Ручні електричні пили BAIER для холодного різання металів без виникнення іскор є багатофункціональним інструментом, призначеним для різання металів всіх типів (чорних металів, сталей, нержавіючих сталей, латуні, міді, бронзи, алюмінію і т.д.) і виробів з них (труб, профілю, листів і т.д.), а так само для різання кабелю великого діаметра. Завдяки високому обертальному моменту і малим оборотам електромотора, різання металів і кабелю відбувається без іскор, а краї різу залишаються чистими і без слідів термічного впливу, що дуже важливо при роботі з пофарбованими виробами з металу і кабелем. 

Ручні електропили

pilisos

 Пилососи

 Промисловий пилосос BAIER може бути застосований як для мокрого та сухого прибирання. Він забезпечує чистоту на робочому місці і створює комфортні умови праці, прекрасно сумісний в інструментом BAIER.

Промислові пилососи

shlifmashina

Шліфувальні машини 

 Зняття старих покриттів з фасадів, шліфування, полірування - все це в великих обсягах, з точністю до міліметра і в рекордні терміни. Вирівнювання поверхонь, шліфування фасадів, стін, підлог, полірування натурального каменю, бетону, моноліту - в будь-якому випадку у Вас буде один результат: поверхня без зазубрин і нерівностей - просто гладка поверхня з мінімальними затратами

Шліфування та полірування

Санування фасадів, обробка поверхні

ПП "Ремавто" є офіційним представником Elektrowerkzeuge von Otto Baier GmbH в Україні.

Ми пропонуємо на ринку Україні професійний електроінструмент, виготовлений у Німеччині, який заслужено тримає марку made in Germany.

Багаторічний досвід роботи, налагоджені партнерські відносини дозволяють нам професійно і в короткі терміни реагувати на потреби наших клієнтів. Фахівці, які пройшли підготовку в Німеччині, сучасний сервісний центр дозволяють обслуговувати електроінструмент в найкоротші терміни. На весь електроінструмент діє 3-х річна гарантія від виробника.

Будівельний підрозділ нашого підприємства виконує спеціальні роботи по свердлінню технологічних отворів, прорізання штроб, віконних і дверних прорізів методом алмазного свердління й різання в таких матеріалах, як армований бетон, бетон, цегляна, моноліт, природний і штучний камінь.

Ми також пропонуємо скористатися послугами прокату електроінструменту і особисто випробувати його в роботі.